Aktualności

  • box
Spotkania Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Puławach odbywają się raz w miesiącu.
Klub Historyczny im. Stefana Roweckiego „Grota” w Pabianicach powstał w 2008 r.
Spotkania Klubu odbywają się dwa razy w miesiącu, z wyłączeniem lipca i sierpnia, w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek historia” w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 21/25.
Klub organizuje spotkania z historykami, specjalistami z zakresu okupacji i powojennego zniewolenia oraz twórcami filmowymi, czy świadkami historii.
Spotkania Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Radomiu odbywają się raz w miesiącu.
Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Piotrkowie Trybunalskim swą działalność rozpoczął 17 grudnia 2008 r.
Na zaproszenie Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”, działającego przy Młodzieżowym Domu Kultury, w Tomaszowie Mazowieckim gościł dr Leon Popek, znawca i badacz tematyki związanej ze zbrodniami popełnionymi na Polakach na Wołyniu w 1943 roku, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie.
W dniu 1 sierpnia 2014 r. o godz. 10.00 odbyło się spotkanie Członków Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Sieradzu na cmentarzu grzebalnym przy mogile mjr. Apolinarego Leśniewskiego, kapelana AK w czasie powstania warszawskiego w 1944 r.
W dniu 16 czerwca 2014 r. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wieluniu odbył się kolejny wykład w ramach działalności Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Wieluniu.
9 czerwca 2014 roku odbył się pokaz filmu fabularnego w reż. Agnieszki Holland „W ciemności”.

Kluby Grota w Polsce

kluby GROTA

Galerie zdjęć