kluby GROTA

Baza wiedzy

Baza wiedzy Klubów Historycznych im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”

W tym dziale  umieszczane były materiały historyczne wytworzone w ramach pracy Klubów Historycznych im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”.

Zamieszczone tutaj biogramy prelegentów zostały przez nich autoryzowane. Biogramy postaci historycznych były opracowywane we współpracy z historykami.

Teksty referatów wygłoszonych podczas spotkań Klubów Historycznych im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” zostały opracowane przez ich autorów, a nagrania wykładów pochodzą ze spotkań klubów.

Można tu również  znaleźć notki o filmach dokumentalnych, które były wyświetlane w klubie.

W 2012 roku Instytut Pamięci Narodowej uruchomił portal pamiec.pl, który w dużo szerszym zakresie prezentuje treści dotyczące najnowszej historii Polski. Zapraszamy!