Klub Historyczny im. ppłk. Łukasza Cieplińskiego

Głównym celem działającego przy rzeszowskim Oddziale IPN Klubu Historycznego im. płk. Łukasza Cieplińskiego jest propagowanie wiedzy historycznej, obejmującej dzieje Polski i losy jej obywateli w latach 1918–1989, ze szczególnym uwzględnieniem okresu zniewolenia komunistycznego. Klub realizuje swoje zadania poprzez organizację wykładów otwartych, pokazów filmowych, rajdów i objazdów hi­storycznych oraz spotkań ze świadkami historii. Członkowie klubu angażują się też w promocję historii związanej z Podkarpaciem.

Informacji na temat działalności Klubu Historycznego udziela jego Prezes, pan Józef Dyląg, tel. 508 564 835 e-mail:  jozefdyl@onct.eu

O bieżących spotkaniach Klubu informujemy na stronie www.ipn.gov.pl w zakładce Rzeszów.