Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Warszawie

Spotkania Klubu odbywają się dwa razy w miesiącu, z wyłączeniem lipca i sierpnia, w Centrum Edukacyjnym IPN „Przystanek historia” w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 21/25.

Jedno spotkanie ma charakter prelekcji historycznej, często wzbogaconej przekazem multimedialnym i zakończone dyskusją, natomiast drugie z comiesięcznych spotkań jest prezentacją dokumentalnego filmu historycznego połączoną z komentarzem historycznym lub spotkaniem z autorem filmu.

Na wszystkie spotkania jest wstęp wolny, a informacje o spotkaniach umieszczane są na naszej stronie internetowej „Przystanku Historia” oraz profilu FB „Przystanku Historia”.

Jak zostać członkiem Klubu

Aby zostać członkiem Klubu Historycznego im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” należy wypełnić deklarację członkowską. Można ją otrzymać podczas spotkania Klubu. Na podstawie deklaracji członkowskiej dane dodawane są do naszej bazy. Członkowie Klubu otrzymują co miesiąc – za pośrednictwem poczty – zaproszenia na spotkania.

Joanna Śmieszek-Raducha, Aleksandra Wierzchowska
klub.grota@ipn.gov.pl